Cyclist Türkiye

101. GIRO'DA YER ALACAK TAKIMLAR KADROLARINI AÇIKLADI

101. GIRO'DA YER ALACAK TAKIMLAR KADROLARINI AÇIKLADI

4 Mayıs’ta İsrail’den start alacak Giro d’Itali’ya katılacak takımların nihai kadroları belli oldu. Tartışmalı isim Chris Froome’dan İtalyanların umudu Fabio Aru’ya, Kolombiyalı tırmanışçı Esteban Chaves’den son şampiyon Tom Dumoulin’e 101. İtalya Bisiklet Turu’nun katılımcı listesi:

Team Sunweb

1 Tom Dumoulin

2 Roy Curvers

3 Chad Haga

4 Chris Hamilton

5 Lennard Hofstede

6 Sam Oomen

7 Laurens Ten Dam

8 Louis Vervaeke

AG2R La Mondiale

11 Alexandre Geniez

12 François Bidard

13 Mickael Cherel

14 Nico Denz

15 Hubert Dupont

16 Quentin Jauregui

17 Matteo Montaguti

18 Clement Venturini

Androni – Sidermec – Bottecchia

21 Francesco Gavazzi

22 Davide Ballerini

23 Manuel Belletti

24 Mattia Cattaneo

26 Fausto Masnada

27 Andrea Rodolfo Torres

Astana Pro Team

31 Miguel Angel Lopez

32 Pello Bilbao

33 Jan Hirt

34 Tanel Kangert

35 Alexey Lutsenko

36 Luis Leon Sanchez

37 Davide Villella

38 Andrey Zeits

Bahrain Merida Pro Cycling Team

41 Domenico Pozzovivo

42 Manuele Boaro

43 Niccolo Bonifazio

44 Matej Mohoric

45 Antonio Nibali

46 Domen Novek

 47 Kanstantsin Siutsou

48 Giovanni Visconti

Bardiani – CSF

51 Gulio Ciccone

52 Simone Andreetta

53 Enrico Barbin

54 Andrea Guardini

55 Mirco Maestri

56 Manuel Senni

57 Paolo Simion

58 Alessandro Tonelli

BMC Racing Team

61 Rohan Dennis

62 Patrick Bevin

63 Alessandro De Marchi

64 Jean-Pierre Drucker

65 Kilian Frankiny

66 Nicolas Roche

67 Jurgen Roelandts

68 Francisco Ventoso

BORA – hansgrohe

71 Davide Formolo

72 Cesare Benedetti

73 Sam Bennett

74 Felix Grossschartner

75 Patrick Konrad

76 Christoph Peingsten

77 Rüdiger Selig

78 Andreas Schllinger

Groupama – FDJ

81 Thibaut Pinot

82 William Bonet

83 Matthieu Ladagnous

84 Steve Morabito

85 Georg Preidler

86 Sebastian Reichenbach

87 Anthony Roux

88 Jeremy Roy

Israel Cycling Academy

91 Ben Hermans

92 Guillaume Boivin

93 Zakkari Dempster

94 Krists Neilands

95 Guy Niv

96 Ruben Plaza

97 Kristian Sbaragli

98 Guy Sagiv

Lotto Soudal

101 Tim Wellens

102 Sander Armee

103 Lars Ytting Bak

104 Victor Campenaerts

105 Jens Debusschere

106 Adam Hansen

107 Tosh Van Der Sande

108 Moreno Hofland

109 Jelle Vanendert

Mitchelton – Scott

111 Esteban Chaves

112 Sam Bewley

113 Jack Haig

114 Christopher Juul – Jensen

115 Roman Kreuziger

116 Mikel Nieve

117 Svein Tuft

118 Simon Yates

Movistar Team

121 Carlos Betancur

122 Richard Carapaz

123 Victor De La Parte

124 Antonio Pedrero

125 Dayer Quintana

126 Jaime Roson

127 Eduardo Sepulveda

128 Rafael Valls

Quick – Step Floors

131 Elia Viviani

132 Eros Capecchi

133 Remi Cavagna

134 Michael Morkov

135 Fabio Sabatini

136 Maximilian Schacmann

137 Florian Senechal

138 Zdenek Stybar

Dimension Data

141 Louis Meintjes

142 Igor Anton

143 Natnael Berhana

144 Ryan Gibbons

145 Benjamin King

146 Ben O’Connor

147 Jacques Van Rensburg

148 Jaco Benter

Team EF Education First – Drapac p/b Cannondale

151 Nathan Brown

152 Brendan Canty

153 Hugh Carthy

154 Mitchell Docker

155 Joe Dombrowski

156 Sacha Modolo

157 Tom Van Asbroeck

158 Michael Woods

Team Katusha – Alpecin

161 Maxim Belkov

162 Alex Dowsett

163 Jose Gonçalves

164 Vacheslav Kıznetsov

165 Maurits Lammertink

166 Tony Martin

167 Baptiste Planckaert

168 Mads Würtz Schmidt

Team LottoNL – Jumbo

171 Enrico Battaglin

172 George Bennett

173 Koen Bouwman

174 Jos Van Emden

175 Robert Gesink

176 Gijs Van Hoecke

177 Bert-Jan Lindeman

178 Danny Van Poppel

Team Sky

181 Christopher Froome

182 David De la Cruz

183 Philip Deignan

184 Sergio Luis Henao

185 Vasil Kiryienka

186 Christian Knees

187 Wout Poels

188 Salvatore Puccio

Trek – Segafredo

191 Gianluca Brambilla

192 Niklas Eg

193 Laurent Didier

194 Markel Irizar

195 Ryan Mullen

196 Gregory Daniel

197 Jarlinson Pantano

198 Mads Pedersen

UAE – Team Emirates

201 Fabio Aru

202 John Darwin Atapuma

203 Valeri Conti

304 Stake Vegard Laengen

205 Marco Marcato

206 Manuele Mori

207 Jan Polanc

208 Diego Ulissi

Wilier Triestina – Selle Italia

211 Jakub Mareczko

212 Liam Bertazzo

213 Marco Coledan

214 Giuseppe Fonzi

215 Filippo Pozzato

216 Alex Turin

217 Edoardo Zardini

218 Eugert Zhupa

 

Bu yazı ERMAN ÖNER tarafından yazılmıştır.|26 Nisan 2018