Cyclist Türkiye

SALCANO CYCLE OLYMPOS 2017 BİSİKLET FESTİVALİ

SALCANO CYCLE OLYMPOS 2017 BİSİKLET FESTİVALİ

Bu yıl ilki gerçekleştirilecek olan SALCANO CYCLE OLYMPOS 2017 Bisiklet organizasyonu ile tüm branşlardan bisikletçilerin katıldığı yeni ve heyecanlı bir festival konsepti doğuyor!

Yol bisikleti, tur bisikleti , dağ bisikleti ve enduro mtb  branşlarından ve hatta diğer branşlardan bisiklet tutkunu katılımcılar, onların aileleri ve dostlarının katılacağı bu büyük buluşmada katılımcılar hep beraber yaza merhaba diyecekler ve bisiklet ile ilgili aktiviteler içeren heyecan ve keyif dolu bir deneyim yaşayacaklar.

Festival, branşlara özel rehberli günlük turlar,  Olympos Teleferiği ile zirve ziyareti, Kemer beldesinde büyük bisiklet konvoyu, özel gece programları, DJ performansları, plajda ateş başı partiler,  bol serbest zaman ve özel indirimli su sporları imkanı içeren ve aynı zamanda Down Olympos 4 MTB Enduro organizasyonunun final partisi ve ilave sürpriz aktiviteler içeren kapsamlı ve özel bir etkinliğe dönüşecek.

Antalya’nın eşsiz beldesi Kermer’de, Tahtalı/Olympos dağı eteklerinde bulunan sahillerde kurulu beş yıldızlı Rose Residence Beach Hotel de gerçekleştirilecek bu etkinliğe Türkiye’den ve dış ülkelerden bisiklet severin katılması bekleniyor.

Bu yazı tarafından yazılmıştır.|31 Mart 2017