Cyclist Türkiye

RAPHA’DAN FORMA TASARIM PLATFORMU

RAPHA’DAN FORMA TASARIM PLATFORMU

Bisiklet giyiminin öncülerinden İngiliz marka Rapha, yeni kullanıcı dostu platformuyla mevcut stil ve ürün yelpazesinin yanında bisikletçilere kendi forma tasarımlarını yapmalarına da olanak sağlıyor. Söz konusu web tabanlı platformun geliştirilmesinde amatör bir ekiple çalışan giyim markası Rapha, yüzlerce renk, desen, ton ve logo ile sınırsız sayıda tasarım yapılabilmesini sağlayan platformla müşteri deneyimini geliştirmeyi amaçladığını belirtiyor.

undefined

Pek çok desen, renk ve tasarım için sınırsız imkan tanıyan platformda, kendi logonuzu dahi eklemeniz mümkün. Düzen, Renk, Logo, Ayrıntı, İnceleme ve Kaydet olarak altı adımdan oluşan tasarım platformu, sekiz temel forma tipi üzerinde çalışarak kendi tasarımınızı yapmanıza ortam sağlıyor.

undefined

Şimdilik yalnızca Pro Takım ve Klasik olarak iki formda üretim yapılmasına imkan veren Rapha, performans odaklı biniciler için Pro Takım; daha rahat ürünleri tercih edenler için ise Klasik formu sunuyor.

Tasarlanan giysi başına minimum 5 sipariş alan Rapha, büyük siparişlerin olması durumunda %40’a kadar indirim yapılabileceğini de ekliyor. Tasarlanan ve sipariş edilen ürünlerin teslimatı ise 8 haftada gerçekleştiriliyor.

 

Daha fazla bilgi almak ve kendi tasarımınızı yapmak için tıklayın.

Bu yazı CYCLIST TÜRKİYE tarafından yazılmıştır.|07 Mart 2019