Cyclist Türkiye

OMLOOP HET NIEUWSBLAD START LİSTESİ

OMLOOP HET NIEUWSBLAD START LİSTESİ

2 martta kadın ve erkek yarışları ile Omloop Het Nieuwsblad ve 3 martta tek günlük klasik Kuurne-Brussel-Kuurne ile Belçika’da başlayan bahar sezonu, 9 martta koşulacak Strade Bianche ile devam edecek.

2 martta koşulacak Omloop Het Nieuwsblad’ın start listesinde 2016-2017 yıllarında art arda turu kazanan Belçikalı bisikletçi Greg Van Avermaet ile geçtiğimiz hafta Tour of Antalya’da yarışarak son etabın galibi olan Corendon Circus takımından Roy Jans da yer alıyor.

undefined

undefined

Merelbeke – Ninove arasında koşulacak olan 200 kilometrelik yarışın startı 11.45’te verilecek.

1. Team Dimension Data

1 VALGREN Michael

2 VERMOTE Julien

3 BOASSON HAGEN Edvald

4 NIZZOLO Giacomo

5 TILLER Rasmus

6 VENTER Jaco

7 BAK Lars Ytting

 

2. Deceuninck - Quick Step

11 LAMPAERT Yves

12 DECLERCQ Tim

13 GILBERT Philippe

14 KEISSE Iljo

15 JUNGELS Bob

16 SÉNÉCHAL Florian

17 ŠTYBAR Zdeněk

 

3. Lotto Soudal

21 BENOOT Tiesj

22 DE BUYST Jasper

23 FRISON Frederik

24 KEUKELEIRE Jens

25 MAES Nikolas

26 VAN GOETHEM Brian

27 WELLENS Tim

 

4. AG2R La Mondiale

31 NAESEN Oliver

32 GODON Dorian

33 DENZ Nico

34 DILLIER Silvan

35 DUVAL Julien

36 GOUGEARD Alexis

37 VANDENBERGH Stijn

 

5. Astana Pro Team

41 BALLERINI Davide

42 BIZHIGITOV Zhandos

43 DE VREESE Laurens

44 GIDICH Yevgeniy

45 HOULE Hugo

46 LUTSENKO Alexey

47 CORT Magnus

 

6. Bahrain Merida

51 TEUNS Dylan

52 BOLE Grega

53 COLBRELLI Sonny

54 GARCÍA Iván

55 KOREN Kristijan

57 PIBERNIK Luka

 

7. BORA – hansgrohe

61 ACKERMANN Pascal

62 DRUCKER Jempy

63 OSS Daniel

64 PÖSTLBERGER Lukas

65 SAGAN Juraj

66 SCHILLINGER Andreas

67 SELIG Rüdiger

 

8. CCC Team

71 VAN AVERMAET Greg

72 VAN HOECKE Gijs

73 VAN HOOYDONCK Nathan

74 VENTOSO Francisco José

75 VAN KEIRSBULCK Guillaume

76 WIŚNIOWSKI Łukasz

77 SCHÄR Michael

 

9. EF Education First

81 VANMARCKE Sep

82 DOCKER Mitchell

83 HOWES Alex

84 LANGEVELD Sebastian

85 PHINNEY Taylor

86 SCULLY Tom

87 BRESCHEL Matti

 

10. Groupama - FDJ

91 DÉMARE Arnaud

92 DUCHESNE Antoine

93 GUARNIERI Jacopo

94 KONOVALOVAS Ignatas

95 KÜNG Stefan

96 LE GAC Olivier

97 SINKELDAM Ramon

 

11. Mitchelton-Scott

101 TRENTIN Matteo

102 DURBRIDGE Luke

103 EDMONDSON Alex

104 HEPBURN Michael

105 JUUL-JENSEN Christopher

106 SMITH Dion

107 AFFINI Edoardo

 

12. Movistar Team

111 ROELANDTS Jürgen

112 BARBERO Carlos

113 BETANCUR Carlos

114 ERVITI Imanol

115 ARCAS Jorge

116 SEPÚLVEDA Eduardo

117 PEDRERO Antonio

 

13. Team Jumbo-Visma

121 VAN AERT Wout

122 ROOSEN Timo

123 TEUNISSEN Mike

124 VAN DER HOORN Taco

125 VAN POPPEL Danny

126 EENKHOORN Pascal

127 WYNANTS Maarten

 

14. Team Katusha - Alpecin

131 DEBUSSCHERE Jens

132 BIERMANS Jenthe

133 HOLLENSTEIN Reto

134 KUZNETSOV Vyacheslav

135 POLITT Nils

136 WÜRTZ SCHMIDT Mads

137 TANFIELD Harry

 

15. Team Sky

141 STANNARD Ian

142 DOULL Owain

143 KNEES Christian

144 LAWLESS Chris

146 BASSO Leonardo

147 VAN BAARLE Dylan

 

16. Team Sunweb

151 BAKELANTS Jan

152 CURVERS Roy

153 KRAGH ANDERSEN Asbjørn

154 FRÖHLINGER Johannes

155 MATTHEWS Michael

156 PEDERSEN Casper

157 TUSVELD Martijn

 

17. Trek - Segafredo

161 STUYVEN Jasper

162 THEUNS Edward

163 KIRSCH Alex

164 MULLEN Ryan

165 PEDERSEN Mads

166 FRAME Alex

167 BEPPU Fumiyuki

 

18. UAE-Team Emirates

171 PHILIPSEN Jasper

172 FERRARI Roberto

173 MARCATO Marco

174 MOLANO Juan Sebastián

175 BYSTRØM Sven Erik

176 SUTHERLAND Rory

177 BOHLI Tom

 

19. Cofidis, Solutions Crédits

181 LAPORTE Christophe

182 CLAEYS Dimitri

183 HOFSTETTER Hugo

184 TOUZE Damien

185 VAN LERBERGHE Bert

186 VANBILSEN Kenneth

187 WAEYTENS Zico

 

20. Corendon - Circus

191 DEVOLDER Stijn

192 DE BONDT Dries

193 JANS Roy

194 JANSSENS Jimmy

195 MEISEN Marcel

196 STALLAERT Joeri

197 VAN TRIJP Maarten

 

21. Direct Energie

201 TERPSTRA Niki

202 GAUDIN Damien

203 LIGTHART Pim

204 PETIT Adrien

205 PICHOT Alexandre

206 CARDIS Romain

207 TURGIS Anthony

 

22. Roompot - Charles

211 BOOM Lars

212 ASSELMAN Jesper

213 DE WITTE Mathias

214 REINDERS Elmar

215 STEELS Stijn

216 VAN GINNEKEN Sjoerd

217 VAN POPPEL Boy

 

23. Sport Vlaanderen – Baloise

221 ALLEGAERT Piet

222 CAPIOT Amaury

223 DECLERCQ Benjamin

224 PLANCKAERT Edward

225 SPRENGERS Thomas

226 VAN HECKE Preben

227 WARLOP Jordi

 

24. Wallonie-Bruxelles

231 DEHAES Kenny

232 ISTA Kevyn

233 WIRTGEN Tom

234 LIEPIŅŠ Emīls

235 SPENGLER Lukas

236 PLANCKAERT Baptiste

237 TAMINIAUX Lionel

 

25. Wanty - Groupe Gobert

241 BAUGNIES Jérôme

242 DE GENDT Aimé

243 DEVRIENDT Tom

244 BACKAERT Frederik

245 KREDER Wesley

246 MEURISSE Xandro

247 VLIEGEN Loïc

 

Bu yazı CYCLIST TÜRKİYE tarafından yazılmıştır.|01 Mart 2019