Cyclist Türkiye

Okurlarımız Yarışıyor TUR 2017 sonuçlandı!

OKURLARIMIZ YARIŞIYOR TUR 2017 SONUÇLANDI!

Ödül kazanan okurlarımız Cuma günü duyurulacaktır.

Son sorumuzun cevabı 8 takım 29 İtalyan sporcuydu.

TUR'da koşan İtalyan sporcular;

1 MASNADA Fausto
2 GAVAZZI Francesco
3 FRAPPORTI Mattia
4 SPREAFICO Matteo
5 VENDRAME Andrea
6 FRAPPORTI Marco
7 BALLERINI Davide
8 BENFATTO Marco
9 MINALI Riccardo
10 PELUCCHI Matteo
11 TONELLI Alessandro
12 STERBINI Simone
13 MAESTRI Mirco
14 ZARDINI Edoardo
15 ALBANESE Vincenzo
16 MARONESE Marco
17 BARBIN Enrico
18 SIMION Paolo
19 CELANO Danilo
20 ALAFACI Eugenio
21 COLEDAN Marco
22 RAVASI Edward
23 ULISSI Diego
24 ZURLO Federico
25 CONSONNI Simone
26 BERTAZZO Liam
27 TURRIN Alex
28 CECCHIN Alberto
29 BELLETTI Manuel

İşte bu sonuçlara göre oluşan puan durumları;

15 etap sonuçları

1 Batu Uçmak 00:02:00
2 Eyüp Durgun 00:02:01
3 Ömer Faruk 00:02:02
4 Mustafa Şengüler 00:02:03
5 Hüseyin Emre Ayan 00:03:00
6 Selim Gözber 00:03:01
7 Yeliz Uçar 00:04:00
8 Mertcan Çavuşoğlu 00:05:00
9 Kadir Vatansever 00:05:01
10 Fatih Çelik 00:05:02
11 Murat Can Hedbe 00:05:03
12 Fatih Reyhan 00:05:04
13 Tayyip Yıldırım 00:10:00
14 Sadık Bayar 00:10:01
15 Burak Çakır 00:10:02
16 Kürşad Yıldırım 00:10:03
17 Fatih Özgenlik 00:10:04
18 Tolga Çağ 00:10:05
19 Ahmetcan Aslan 00:10:06
20 Ziya Dinçsoy 00:10:07
21 Yunus Emre Sönmez 00:10:08
22 Alimelih Küçük 00:10:09
23 Tuğrul Güzel 00:10:10
24 Ömer Akdaş 00:10:11
25 Özgür Gürtan 00:10:12
26 Samet Bulut 00:10:13
27 Ali Özmen 00:10:14

Genel Klasman

1 Eyüp Durgun 00:29:51
2 Batu Uçmak 00:42:32
3 Selim Gözber 00:48:32
4 Fatih Özgenlik 00:53:04
5 Yunus Emre Sönmez 00:56:09
6 Tayyip Yıldırım 00:57:00
7 Tolga Çağ 00:59:05
8 Hüseyin Emre Ayan 01:00:21
9 Fatih Çelik 01:16:17
10 Ömer Akdaş 01:24:20
11 Ömer Faruk 01:26:21
12 Ziya Dinçsoy 01:29:30
13 Murat Can Hedbe 01:29:51
14 Burak Çakır 01:32:53
15 Suna Yılmaz 01:34:24
16 Özgür Gürtan 01:36:05
17 Sadık Bayar 01:36:28
18 Kürşad Yıldırım 01:44:20
19 Erdi Aksaya 01:49:08
20 Tuğrul Güzel 01:50:27
21 Fatih Reyhan 01:54:02
22 Mehmet F. Türker 01:54:29
23 Samet Akyıl 01:55:48
24 Çeliksu Akdemir 01:55:51
25 Mustafa Can Çelik 01:56:20
26 Mustafa şengüler 01:56:53
27 Kadir Vatansever 02:02:35
28 Alimelih Küçük 02:05:19
29 Albay Serkan Yılmaz 02:10:28
30 Emircan Karakoç 02:13:15
31 Can Yalaman 02:16:57
32 Murat Ok 02:20:03
33 Ali Özmen 02:23:36
34 Ahmetcan Aslan 02:26:09
35 Samet Bulut 02:26:27
36 Erdal Galip Yavuz 02:27:30
37 Yasin Gedik 02:29:05
38 Ömer Faruk Korkmaz 02:32:50
39 Özgür Fırat 02:32:51
40 İlker Tekin 02:33:07
41 Altuğ Karakurt 02:35:02
42 İsmail Kahyaoğlu 02:35:31
43 Ömer Özkılıç 02:36:00
44 Mert Başbuğ 02:36:02
45 Ali İhsan 02:37:00
46 Onur Özkan 02:37:01
47 Mete Efe Felek 02:37:01
48 Ceyhun Cey 02:37:10
49 Mertcan Çavuşoğlu 02:38:00
50 Yeliz Uçar 02:38:00
51 Okan Koç 02:38:01
52 Cumhur Çiğdem 02:38:04
53 İbrahim Kızılibil 02:38:39
54 Göktürk Ünal 02:38:46
55 Sedat Keskin 02:39:00
56 Murat Badem 02:39:01
57 Orhan Eyisoy 02:39:02
58 Veysel Gülmez 02:39:02
59 Mehmet Necati Acar 02:39:03
60 Koray Güldoğan 02:39:03
61 Hüseyin Elibol 02:39:05
62 Eray Bozat 02:39:06
63 Yüksel Bölek 02:39:08
64 Kaan Kaan 02:39:09
65 Ramazan Ağrış 02:39:10
66 Yusuf Gençel 02:39:12
67 Ali Fuat 02:39:14
68 Emre Ürker 02:39:17
69 Sedat Eşgi 02:39:20
70 Ömür Çulfaz 02:42:37
71 Umutsu Göksu 02:43:31
72 Ali Melih Küçük 02:43:35
73 Cemilcan Sertkaya 02:44:00
74 Esengül Çörtük 02:44:00
75 Volkan Aykul 02:44:01
76 Berkant Barbaros 02:44:01
77 İlker Yıldırım 02:44:02
78 Mesut Ceylan 02:44:03
79 Barış Paix 02:44:03
80 Batuhan Poyraz 02:44:04
81 Umut Göksu 02:44:05
82 Bll Beki 02:44:06

Yeşil Mayo

1 Batu Uçmak 64
2 Eyüp Durgun 54
3 Fatih Özgenlik 37
4 Tayyip Yıldırım 28
5 Selim Gözber 23
6 Yunus Emre Sönmez 17
7 Tolga Çağ 9
8 Fatih Reyhan 7
9 Mehmet F. Türker 7
10 Sadık Bayar 6
11 Ömer Faruk 3
12 Ziya Dinçsoy 3
13 Murat Can Hedbe 3
14 Burak Çakır 3
15 Çeliksu Akdemir 3

Kırmızı Mayo

1 Sadık Bayar 20
2 Ahmetcan Aslan 20
3 Mustafa Şengüler 17
4 Ali Özmen 17
5 Samet Bulut 14
6 Kadir Vatansever 13
7 Ziya Dinçsoy 10
8 Suna Yılmaz 10
9 Kürşad Yıldırım 10
10 Tuğrul Güzel 10
11 Fatih Reyhan 10
12 Murat Ok 10
13 Yasin Gedik 10
14 Özgür Fırat 10
15 Altuğ Karakurt 10
16 İsmail Kahyaoğlu 10
17 Yeliz Uçar 10
18 Albay Serkan Yılmaz 7
19 Ömer Özkılıç 7
20 Ali İhsan 7
21 Mertcan Çavuşoğlu 7
22 Ömer Akdaş 3
23 Ömer Faruk 3
24 Murat Can Hedbe 3
25 Özgür Gürtan 3
26 Emircan Karakoç 3
27 Onur Özkan 3
28 Mete Efe Felek 3

Etap ödülleri olan bir adet Cyclist Türkiye Dijital Dergi Kazananları 

Etap Galibi: Batu Uçmak

En İyi Tırmanış : Yeliz Uçar

Okurlarımızı tebrik ederiz.

Büyük ödüllerin kazananların kesinleşmiş sonuçları Cuma günü açıklanacaktır.

Bu yazı CYCLİST TÜRKİYE tarafından yazılmıştır.|24 Ekim 2017