Cyclist Türkiye

KÖKLÜ MARKALARIYLA CYCLEUROPE GÖRÜCÜYE ÇIKTI

KÖKLÜ MARKALARIYLA CYCLEUROPE GÖRÜCÜYE ÇIKTI

Uzun yıllardan bu yana bisiklet sektöründe faaliyet gösteren Grimaldi Industry, Cycleurope ile Türkiye pazarına giriş yaptı. Bünyesinde Peugeot, Gitane ve Tetra gibi bisiklet markalarının yanında Spectra ve Tec gibi bisiklet aksesuarlarını barındıran grup, bayilerin de katılımıyla 15 Ocak'ta Çeşme'de düzenlediği lansman ile ürünlerini görücüye çıkardı. Çok sayıda kişinin katıldığı lansmanda bayiler grubun ürünlerini tek tek inceleme şansı da buldu.

Ekonomik, konforlu ve kaliteli bisikletler üretmek için son teknoloji ile donatılmış tasarımlar geliştirmeyi ve hizmet kolaylığı ile müşteri memnuniyetini hedefleyen Cycleurope, müşterilerine bisiklet, parça  ve aksesuara kadar yenilikçi, pazar odaklı ve iyi bilinen geniş bir marka portföyü sunma amacında.

Lansmanda yer alan isimlerden Shimano OEM Sorumlusu Faruk Cengiz, Cycleurope'un bünyesine aldığı Peugeot ve Gitane gibi global markalarla, Türkiye'de adından gelecek yıllarda sıklıkla söz ettireceğini dile getirirken, özellikle üst grup yol bisikletlerinin dikkat çekici olduğunu vurguladı. Peugeot markasının Türkiye pazarında bilindik bir marka olduğunun altını çizen Cengiz, grubun sektöre yeni bir soluk getireceğini ekleyerek sözlerini tamamladı.    

Lansmanda yer alan ürünlere ve Cycleurope'a dair detaylı bilgiyi Cyclist Türkiye Şubat sayısında bulabilirsiniz.

Bu yazı ERMAN ÖNER tarafından yazılmıştır.|16 Ocak 2018