Cyclist Türkiye

HEYECAN BAŞLIYOR

HEYECAN BAŞLIYOR

Geçtiğimiz yıl muhteşem bir organizasyon ile gerçekleştirilen Uluslararası Kuzey Kıbrıs Bisiklet Turu'nun 3'üncüsü 9-11 Şubat tarihleri arasında Kuzey Kıbrıs'ta düzenlenecek.Üç gün boyunca üç ayrı etaptan oluşacak yarışlarda sporcular toplamda 380 kilometre pedal basacak.

10 ÜLKE 15 TAKIM

Kuzey Kıbrıs'ın doğan güzellikleri arasında 19 farklı beldeden geçilecek yarışa bu yıl 10 ülkeden 15 takım ve 150'ye yakın sporcu katılıyor.

İki yarışın Girne, son yarışın ise Lefkoşa'dan start alacağı Kuzey Kıbrıs Bisiklet Turu'nda 300 kişiye yakın gönüllü görev alacakkken, toplamda 10 bin dolar para ödülü dağıtılacak.

Üç etabın tamamı Lefkoşa'da son bulacakken, ilk iki günün yarışları sabah saat 11:00'de başlayacak.

Üçüncü gün ise heyecan koşulacak üç ayrı yarış ile katlanacak.

Halk Koşusu, Grand Fondo Bisiklet yarışı ve Kriteryum yarışlarının yer alacağı üçüncü gün çeşitli aktiviteler, partiler ve eylenceler ile spor severlerin katılımını bekliyor olacak.

3. KUZEY KIBRIS BİSİKLET TURU’NDA YER ALACAK TAKIMLAR ŞU ŞEKİLDE:

undefined

 HALK KOŞUSU 'VELESBİTİNİ AL DA GEL' SLOGANI İLE YAPILACAK

Bu yılki organızasyonun içerisinde 'Velesbitinii al da gel' sloganı ile düzenlenecek Halk Koşusu saat 11:00'de, Grand Fondo yarışı saat 09:30'da ve Kriteryum sürüşü ise saat 12:00'de start alacak. Grand Fondo Yarışı için son başvuru tarihi ise 5 Şubat. Başvurular kuzeykibrisgranfondo.net adresinden online şekilde yapılabilir.

undefined

 

Bu yazı tarafından yazılmıştır.|05 Şubat 2018