Cyclist Türkiye

GARMIN, TEAM SKY’A SPONSOR OLDU

GARMIN, TEAM SKY’A SPONSOR OLDU

GPS teknolojisinde lider firmalardan Garmin, watt, hız, kadans, navigasyon gibi pek çok alanda veriler sağlayan bisiklet bilgisayarları üretmektedir. Bunun yanında güç ölçer, kadans ve hız sensörü, nabız saati, ışık gibi bisiklet aksesuarları da üreten firma, Team Sky ekibinin performans ve teknoloji ortağı oldu.

Garmin’in son teknoloji bilgisayar ve aksesuarlarını test edecek takım; Garmin Edge GPS cihazları ile Garmin Varia RT 510 arka ışığı kullanacak.

undefined

Team Sky’ın takım sorumlusu antrenör Dave Brailsford yeni sponsorluk anlaşması için; “Teknoloji başarılı bir performansın anahtarıdır ve Team Sky’da en iyi ürünleri kullanarak antrenmanlarımızı ve yarış deneyimlerimizi geliştirmek için her zaman yeni yollar arayışı içindeyiz.” dedi. Garmin’in son teknoloji ürünleriyle ilgili olarak da konuşan Brailsford; “Antrenörler ve sporcularımız, Garmin’in pek çok farklı ihtiyaca yönelik ürünleri olduğunu biliyor. Bu nedenle Garmin’in ürünlerine güveniyoruz. Garmin güvenilir bir marka ve son teknolojiye sahip ürünleri bulunuyor. Potansiyel çok büyük ve bu heyecan verici ortaklığın pek çok yeniliği keşfetmemize olanak tanıyacağını düşünüyoruz” dedi.

Garmin’in Küresel Pazarlama Başkan Yardımcı Susan Lyman ise Team Sky’ın yetenekli sporcular barındıran iddialı bir takım olduğunu belirtti ve “Bisiklet teknolojisinde dünya lideri firmalardan biri olarak en zorlu yarış ve antrenmanlarda kullanılmak üzere Team Sky’a en iyi ve en yeni ürünlerimizi sunmaktan dolayı mutluluk duyuyoruz” şeklinde konuştu.

 

Bu yazı CYCLIST TÜRKİYE tarafından yazılmıştır.|28 Şubat 2019