Cyclist Türkiye

CYCLIST TÜRKİYE ŞUBAT SAYISI RAFLARDA

CYCLIST TÜRKİYE ŞUBAT SAYISI RAFLARDA

Türkiye’nin ilk ve tek bisiklet dergisi Cyclist Türkiye üçüncü yaşını kutluyor. 36. sayımızda yer alan başlıca konularımız ise;

undefined

Öne Çıkan Bisiklet: Pinarello markasının son yeniliği; e – yol bisikleti Nytro.

Design&Innovation Awards: “Design&Innovation Award” ödüllerini kazanan ve ülkemizde satılmakta olan ürünleri inceledik.

Soru&Cevap: Gürol Çaydaş’ın Türkiye Bisiklet Federasyonu Teknik Kurulu Başkanlığı’ndan UCI Uluslararası Hakem Komiserliğine kadar uzanan hikayesine yer verdik.

undefined

Profesyonel dünyadan: Sezonun koşulan ilk World Tour yarışı Tour Down Under’da neler oldu? 2018 yarış takvimi ve işte sezon şimdi başlıyor.

Science: “Hafif vücut mu, hafif bisiklet mi?”, Cyclist uzun süren araştırma sonuçlarını paylaşıyor.

undefined

Konsept Bisikletler: Cyclist, yeni teknolojilerin peşindeki markaların hayal gücünü masaya yatırıyor. Bizi gelecekte bekleyen tasarımlar nasıl?

undefined

Giant Antrenman Rotası: Bahara hazır girmenizi sağlayacak antrenman ipuçları ve yeni bir antrenman rotası ile yine karşınızdayız.

Sektör: Avrupa’nın önde gelen bisiklet firmalarından Cycleurope, Türkiye pazarına yeni markalarla merhaba diyor. Hoş geldin Peugeot!

undefined

Bisiklet İnceleme: Merida One. Forty 800. Cüneyt Kazokoğlu ile MTB incelemelerine devam ediyoruz. O çamurlu inişlerdeki yol arkadaşınız olabilir mi?

undefined

Salcano Yerli Tur: 22 – 25 Şubat arasında düzenlenecek Tour of Antalya benzersiz yeniliklerle geliyor. 25 Şubat’ta organizasyonun son gününde koşulacak Akra Gran Fondo parkurunun detaylı incelemesine ulaşabilirsiniz.

Köşe Yazısı: Arzu Tekir, bisiklete yatırımların 1’e 70 verdiğini ortaya koyuyor. Peki nasıl?

undefined

Performans: İrfan Türetgen’le yokuşları dize getirin. İrfan hoca, sizi daha iyi bir tırmanışçı yapacak püf noktaları paylaşıyor.

Dosya: Cyclist, turbo trainerları masaya yatırıyor. Şimdi evde antrenman daha keyifli. Yeni nesil trainerlar sizin R2D2’nuz olabilir mi?

undefined

Carraro Troya Şehir Rehberim: Aydan Çelik’in kaleminden katlanabilir bisiklet ile yedi tepe İstanbul gezmesi.

undefined

İnceleme: Ülkemizde satılmakta olan turbo trainerları en ince ayrıntısına kadar sizler için karşılaştırdık, kullanıcı yorumları, teknik bilgiler ve gelişim noktaları… Şimdi karar vermek daha kolay!

Köşe Yazısı: Torku Şekerspor’un deneyimli bisikletçisi Ahmet Akdilek’in gözünden, ‘Bisikletçi olmak’. Türkiye’de bisiklet sporcusu olmak isteyenleri nasıl bir süreç bekliyor. Ahmet Akdilek “Asla pes etme!” diyor.

undefined

Mosso MTB Tur: Dağ bisikletimizin tekerlekleri bu ay beyazı ve yeşiliyle ünlü Bursa’da dönüyor

undefined

Bisiklet İnceleme: Cannondale  Synapse Hİi – Mod hakkında bilmeniz gereken her şey bu dosyada. Cyclist itina ile inceliyor.

Ödüllü Bulmaca: Aydan Çelik’in hazırladığı bisiklet konseptli bulmacayı doğru çözen 150 kişiden biri olun. Ödülü kapın!

Şimdiden iyi okumalar dileriz.

Bu yazı CYCLIST TÜRKİYE tarafından yazılmıştır.|31 Ocak 2018