Cyclist Türkiye

1. ULUSLARARASI AKDENİZ BİSİKLET TURU START ALDI

1. ULUSLARARASI AKDENİZ BİSİKLET TURU START ALDI

Antakya’dan başlayıp Mersin’de son bulacak üç etaplı Akdeniz Bisiklet Turu, 196 kilometrelik Antakya – Adana etabı ile başladı. Dünyanın farklı yerlerinden 18 takım ve 129 sporcunun mücadele edeceği Akdeniz Bisiklet Turu, Federasyon ve UCI’nin 2018 faaliyet programında yer alıyor.

 1. ETAP : ANTAKYA - ADANA 196 KM

undefined 

2. ETAP : ADANA – ASHAP -I KEYF – MERSİN  122 KM

undefined

3. ETAP : MERSİN - ERDEMLİ - MERSİN 116 KM

undefined

DYNAMO PALMIRA CYCLING TEAM

1. Güney Yazgın

2. Dmitryi Puzanov

3. Konstiantyn Rybaruk

4. Vitalli Novakovskyi

5. Andrii Hladkyi

SYNERGY BAKU CYCLING PROJECt

11. Telman Veliev

12. Mikayil Safarli

13. Karim Shiraliyev

14. Samir Jabrayilov

15. Oleksandr Polivoda

16. Kanan Gahramanli

17. Musa Mikailzade

 

LVIV CYCLING TEAM

21. Iliya Klepikov

22. Sergiy Grechyn

23. Volodymyr Dzhus

24. Maksym Vasyliev

25. Sergii Movchan

26. Timur Malieiev

27. Vladyslav Zubar

GÜNEY TEBRİZ

31. Karim Belvirdi Pourgholi

32. Tohid Bonab Sahraei

33. Sajjad Shirvanedeh Paydar

34. Farhad Memar Mokhtari

35. Akbar Najafzadeh

36. Miraref Sajedi

37. Hossein Bonab Najmi

ASTANA CITY

41. Vladimir Tsoy

42. Dinmukhammed Ulysbayev

43. Olzhas Bayembayev

44. Grigoriy Sgtein

45. Daniil Marukhin

46. Yuriy Natarov

47. Vadim Pronskiy

VINO ASTANA MOTORSA

51. Viktor Okishev

52. Aspan Zhukenov

53. Stephan Astafyev

54. Alexandr Osvyannikov

55. Dmitry Vaint

56. Anton Kharchenko

57. Yevgeniy Nepomnyacshiy

MINSK CYCLING CLUB

61. Samoilau Branislau

62. Nikolai Shumov

63. Eduard Vorganov

64. Siarhei Papok

65. Kanstantsin Klimiakou

66. Stanislau Bazhkou

67. Yauhen Sobal

MARATHON TULA CYCLING TEAM

71. Andrey Protokishin

72. Maksim Sukhov

73. Sergei Mosin

74. Viktor Manakov

75. Vladislav Duiunov

76. Artur Ershov

77. Artem Ovechkin

ESTONYA ULUSAL TAKIMI

81. Norman Vahtra

82. Oskar Nisu

83. Peeter Pung

84. Marten Joeaar

85. Karl Arnold Vendelin

86. Sander Kampi

87. Joosep Sankmann

TEAM SAPURA CYCLING

91. Victor Corredor Nino

92. Dylan Page

93. Wilmar Jahir Perez Munoz

94. Muhammadfitri Saharil

95. Aiman Nur Muhammad Zariff Mohd

96. Zawawi Muhamad Azman

ERITEL CLUB

101. Michael Habtom

102. Daniel Habtemichael

103. Sirak Tesfom

104. Natnael Mebrahtom

105. Hanibal Tesfay

106. Million Amanuel

ALMAATY BRO TEAM

111. Daniyar Merekeyev

112. Sultan Khalel

113. Nurgali Turebekov

114. Maxim Dzolba

115. Rostyslav Zhukovskyi

APPLE TEAM

121. İslam Usmanov

122. Yuriy Chsherbinin

123. Maxat Ayazbayev

124. Vadim Galeyev

125. Oleg Zemlyakov

126. Artur Fedosseyev

127. Anton Lavrentev

TORKU ŞEKERSPOR

131. Muhammed Atalay

132. Ahmet Akdilek

133. Batuhan Özgür

134. Serkan Balkan

135. Onur Balkan

136. Ivan Balykin

137. Cristian Raileanu

BRİSASPOR

141. Kemal Küçükbay

142. Mustafa Köklü

143. Batuhan Pekcan

144. Kadir Kelleci

145. Yunus Emre Yılmaz

146. Emin Koçan

147. Cebrail Şeker

SALCANO CAPPADOCIA CYCLING TEAM

151. Enes Talha Ay

152. İzzet Şahin İçen

153. Oğuzhan Ermiş

154. Muhammed Uğuz

155. Oğuzhan Tiryaki

156. Onur Turgut

157. İsak Ünal

YEŞİL PEDAL SPOR KULÜBÜ

161. Cengiz Güner

162. Mehmet Can Balcı

163. Oğuzhan Taşkan

164. Muhammet Tayyip Yıldırım

165. Eyüp Durgun

166. Mert Barkın

167. Melih Öztepe

SALCANO SAKARYA BB

171. Ahmet Örken

172. Mustafa Sayar

173. Zeki Kaygısız

174. Nevzat Kıral

175. İbrahim Gülmez  

Bu yazı ERMAN ÖNER tarafından yazılmıştır.|02 Mart 2018